Annabelle Fárová

O Annabelle

ANNABELLE FÁROVÁ NAROZENA V ROCE 1987 V BELGII, POCHÁZÍ Z VÝJIMEČNĚ TALENTOVANÉ RODINY. JIŽ OD ÚTLÉHO DĚTSTVÍ, SE V JEJÍM CHOVÁNÍ PROJEVOVALY UMĚLECKÉ SKLONY A TO JAK HUDEBNÍ, TAK FOTOMODELINGOVÉ. UŽ JAKO DESETILETÁ PÓZOVALA SLAVNÉ IDĚ SAUDKOVÉ. VÁŠEŇ PRO FOTOMODELING JÍ DRŽÍ DODNES A VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH RÁDA PÓZU PRO RŮZNÉ ZAJÍMAVÉ PROJEKTY.

Annabelle je tak zvaný renezanční člověk moderní doby. Na jedné straně můžete vidět křehkou dívku, která zpívá francouzské romantické písně, které si sama složila a na straně druhé tančící rebelku na pláži. Francouzština jí byla od dětství blízká, díky její babičce, která je francouzska. Již ve školce mluvila tímto jazykem stejně dobře jako česky. Své texty skládá v žargonu, který v tu danou chvíli dokáže nejlépe zachytit její emoce.

Úspěšně dokončila Pražskou konzervatoř obor populární zpěv, ovšem díky nepřízni osudu se do letošního roku nemohla hudbě věnovat na plno. Za to se však může pyšnit krásnou a též talentovanou dcerou Lily, které je 8 let.

Rodinný život je pro ní na prvním místě a proto se kariérá posunula na druhou kolej. V letošním roce má konečně dostatek prostoru na to, vydat svou vysněnou desku a prezentovat se českému publiku.

Její fanoušky totiž najdeme spíše ve frankofonních zemích, kde v rádiích můžete slyšet píseň Gabi a zanedlouho i letní novinku Je Dance. V příštím roce se objeví na mnohých hudebních festivalech a na podzim by se mělo uskutečnit první klubové turné. Na desce se také objeví několik známých interpretů v podobě netradičních duetů.

Booking

    Datum rezervace*